Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 1.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
RenfieldRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
At Eternity's GateRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.0
TwisterRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The Idea of YouRated ★ 1.5
RevelationRated ★ 1.5
PoetryRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.5
The Electric StateRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 4.0