Series
Ratings
19
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Baby Steps Season 2Rated ★ 4.0
Baby StepsRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Orphan BlackRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 1.0