Movies
Ratings
58
I Am a HeroRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Grand FatherRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
Run-OffRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5- TrickRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
CriminalRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5