Titles you rated
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
DearestRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0