Movies
Ratings
177
Extra OrdinaryRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.0
Cruel IntentionsRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Testament of YouthRated ★ 4.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 4.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5