Movies
Ratings
101
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0