Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 0.5
Smile 2Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
MaRated ★ 1.5
SleepRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
AntebellumRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Money MonsterRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5