Movies
Ratings
630- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.0- To My StarRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0