Titles you rated
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0