Series
Ratings
191
The Snow QueenRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 1.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Empress KiRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 1.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 2.5- 테니스의 왕자 OVA : Another Story I,IIRated ★ 3.0
- Girls' Generation and the Dangerous BoysRated ★ 2.0
The New Prince of Tennis OVA vs Genius 10Rated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 2.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 2.5
The Prince of TennisRated ★ 2.5- 나루토 2기Rated ★ 2.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 2.5
Solomon's PerjuryRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 2.0