Series
Ratings
118
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
ShōgunRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 1.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5