Titles you rated
NarcosRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 1.0- Marco PoloRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0