Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
SinnersRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0