Series
Ratings
66
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0