Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Return of the Condor HeroesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
MaidsRated ★ 4.0