Movies
Ratings
846
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 3.5
Small Time CrooksRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.0
T2 TrainspottingRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Short CutsRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 3.5
The King of ComedyRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 3.0
Blood SimpleRated ★ 3.5
Hail, Caesar!Rated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5