Series
Ratings
150- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0- The Long Road HomeRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
Dexter: New BloodRated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The EnglishRated ★ 3.0
RipleyRated ★ 4.0
YellowstoneRated ★ 5.0
Yellowstone Season 3Rated ★ 5.0
YellowstoneRated ★ 5.0
Yellowstone Season 2Rated ★ 5.0
Yellowstone Season 1Rated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.0