Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 5.0