Movies
Ratings
183
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 4.0
The Tale of DespereauxRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 2.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.0
The Suicide ShopRated ★ 1.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 0.5
DinosaurRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5