Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0