Titles you rated
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 1.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
BloodRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0