Titles you rated
DearestRated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 1.5
Producing NobutaRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0
IRIS 2Rated ★ 2.0- GokusenRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 2.0
Bloody MondayRated ★ 2.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.0
IRISRated ★ 2.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 1.0- Hotaru no HikariRated ★ 1.0