Titles you rated
The SympathizerRated ★ 4.0
UnicornRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Office Season 7Rated ★ 4.5
The Office Season 6Rated ★ 4.5
The Office Season 8Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
Catching KillersRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5