Series
Ratings
52
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0