Movies
Ratings
51
The PriestsRated ★ 4.5
MayhemRated ★ 2.0
Saw IVRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.5
Piranha 3DRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.5
Final Destination 2Rated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 5.0
The PunisherRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 1.5