Titles you rated
Secret GardenRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
On AirRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0