Movies
Ratings
25
InsaneRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 3.0
TakenRated ★ 2.0
BlindRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
SaltRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0