Titles you rated
I Remember YouRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0- Merry MaryRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0