Series
Ratings
12
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0