Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0