Titles you rated
AshfallRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Strange EventsRated ★ 2.0
Troll HunterRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0- Big fishRated ★ 5.0
- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5