Titles you rated
American SniperRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0