Movies
Ratings
32
HerRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
HancockRated ★ 1.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0