Series
Ratings
183
God of WarRated ★ 3.0
How Long I've KissedRated ★ 5.0- School 2Rated ★ 1.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.5
My Daughter the FlowerRated ★ 5.0
Angel's RevengeRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5
Birth SecretRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 2.5- Coffee HouseRated ★ 3.5
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
- Family's HonorRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 5.0