Titles you rated
Boomerang FamilyRated ★ 1.5
Love SarahRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
JunoRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.0
WildRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 2.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 1.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 3.0