Series
Ratings
439- Trouble ManRated ★ 2.0
- Seito ga Jinsei wo Yarinaoseru GakkoRated ★ 2.0
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 3.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 1.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 5.0
My Beautiful ManRated ★ 4.5
Kieta HatsukoiRated ★ 4.5
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 4.5
Danger-Less DetectivesRated ★ 2.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.5
Your Home is My BusinessRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.0- KBOYSRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 1.5
I Don't Love You YetRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.5