Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.0
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 4.5
- 勇者王ガオガイガーRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.0- Brave Police J-DeckerRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5