Titles you rated
Gu Family BookRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0