Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 2.0