Movies
Ratings
728
Good NewsRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Outlaw KingRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Clear and Present DangerRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
HeatRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Sum of All FearsRated ★ 4.0
Battle of the WarriorsRated ★ 3.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0