Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0