Titles you rated
Dark WatersRated ★ 3.0
Escape from PretoriaRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 1.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 2.5
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 0.5
WidowsRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
HeadhuntersRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0