Series
Ratings
18
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 1.0
The BoysRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 2.0
The SinnerRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
Mr. RobotRated ★ 2.0
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5