Movies
Ratings
32
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
SaltRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0