Titles you rated
MidwayRated ★ 3.5
Johnny EnglishRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0