Movies
Ratings
152
Lady BirdRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
NanaRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Bones & AllRated ★ 4.0
Senior YearRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 3.5