Titles you rated
The People UpstairsRated ★ 4.5
The Family StoneRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 4.5
My Oxford YearRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Big NightRated ★ 4.5
How to Be a Good WifeRated ★ 2.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
SabrinaRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 3.0
A Summer's TaleRated ★ 2.0
Paddington in PeruRated ★ 2.5
QueerRated ★ 2.0
NonnasRated ★ 3.5
Made of HonorRated ★ 3.5