Movies
Ratings
29
WhiplashRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0