Titles you rated
Full HouseRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5