Movies
Ratings
254
AtonementRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.0
Dear ExRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 4.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
I Lost My BodyRated ★ 3.0
Private LifeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5